Banja Luka, 24.6.2010
Razvojna agencija Eda i Meritum International iz Londona, za potrebe Instituta za liderstvo i menadžment iz Londona, sprovode istraživanje o povjerenju između zaposlenih i njihovih rukovodilaca u preduzećima i lokalnim upravama u BiH. Istraživanjem se nastoji doći do odgovora na pitanja kao što su: kako (ne)povjerenje između zaposlenih i njihovih rukovodilaca utiče na djelotvornost obavljanja posla i postizanje ciljeva, šta utiče na stvaranje međusobnog povjerenja i kako se ono može unaprijediti.
ILM (Institute of Leadership & Management) objaviće rezultate ovog istraživanja u časopisu „Management Today“ (MT) i u odabranim domaćim časopisima.
Kako bi rezultati istraživanja blii što kvalitetniji, pozivamo Vas da i Vi učestvujete u online anketiranju. Potrebno je samo 10-15 minuta da se upitnik popuni, a naglašavamo da je anonimnost i povjerljivost odgovora u potpunosti zagarantovana. U zavisnosti od toga da li radite u preduzeću/organizaciji ili u javnoj upravi, kliknite na jedan od donjih linkova:
RADIM U PREDUZEĆU/ORGANIZACIJI RADIM U LOKALNOJ UPRAVI
vrati se nazad